serwer bazodanowy

serwer bazodanowy

Na wzgórzu lub po prostu pominąć korzyści z zatrudniania starszych pracowników

Stany Zjednoczone.' larget demograficzne, pokolenie "Baby Boomer", starzeje się. Dziś wielu dojrzałych pracowników myśli o emeryturze od dziewięciu do pięciu harówki. Zamiast dostatnie życie na plaży lub podróżując po całym świecie, wiele wolą kontynuować pracę.

Powody, dla kontynuowania pracy po przejściu na emeryturę są daleko idące. To może być dla dodatkowych dochodów, takich jak wydatki na nowy samochód, dodatkowych wydatków pieniężnych za wnuków lub po prostu nudy w domu. W prawdzie, dojrzałych pracowników są często pomijane ze względu na ich wiek. Pracodawcy postrzegają je jako "na wzgórzu i przeszłości ich prime. Niestety, nic nie może być dalsze od prawdy.

"Mądrość polega na wykorzystaniu doświadczenia z przeszłości, aby pomóc rozwiązać obecną sytuację", mówi Margo Frey w Milwaukee Journal Sentinel. "Mając powodzeniem przetrwały trudne sytuacje, bardziej dojrzali pracownicy mają bogate niewykorzystany wiedzy i może wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć lepszy niż sądy młody człowiek może zrobić."

Rozważmy następujące mity i rzeczywistość:

Mit: Starsi pracownicy miss pracy ... dużo.

Fakt: W rzeczywistości mają niższe wskaźniki absencji i wyższe wskaźniki punktualności niż młodszych pracowników. 34-letnia matka dwójki dzieci jest bardziej prawdopodobne, że późno lub pominięcia dzień pracy, żeby wziąć dzieci do lekarza, w przeciwieństwie do 60-letniego recepcjonisty z pustym gnieździe.

Mit: Myślą, że wiedzą wszystko i zalezalo na współpracowników.

Fakt: Większość dojrzałych pracownicy mają chęć udzielenia wsparcia i wskazówek współpracowników. Co jest lepsze, to wiedza zapewniają one jest solidna wiedza.

Mit: starsi pracownicy są po prostu w nim dla pieniędzy i spadnie pracodawcy płaska.

Artykuł dzięki:

the owner of the site © www.bbhost.pl